"ЛЄВІКА" - партнер Благодійного фонду "Майбутнє без болю"

14 листопада 2017, 09:42

Наша соціальна активність:

 • Щорічно в межах партнерства із фондом здійснюється стоматологічна допомога близько 10 соціально-незабеспеченим дітям ( переважно сиротам та із неблагополучних родин) на суму близько 15.000 грн.
 • Партнерство у організації "Свята здорової посмішки" з 16.02.2015 по 20.02.2015 у приватній Вінницькій гімназії "Дельфін".
  Участь лікарів у проведенні пізнавальних уроків здоров'я та гігієни порожнини рота для учнів з 1 по 11 класи.
 • Партнество у соціально -активному заході - Фестивалі "Здоров'я дитини - майбутнє країни" 30.05.2015 року. Захід направлений на підвищення обізнанності населення у питаннях здоров'я, профілактики, здорового способу життя.
  Організація майстер-класів та ігор із дітьми на тему здоров'я зубів.
 • Партнер благодійного концерту "Стоматологія з любов'ю" 13.02.2016, присвячений Дню стоматолога та Дню закоханих.
  Мета концерту: Збір коштів на стоматологічне лікування бійців АТО Вінницького міського шпиталю.
  Суть програми: Привиття дітям бажання догляду за зубами та зменшення страху до стоматології на прийомі.
  Зібрані кошти близько 5.000 грн.використано на обстеження і лікування 5 бійців АТО.
 • Благодійний ярмарок " Своїх іграшок" 26.08.2016 року та "Свято здорової посмішки" в рамках розважальної програми, присвяченої закриттю літнього міського дитячого табору "На Поділлі". Лікарі проводили комплекс ігор та розваг на підвищення рівня обізнанності дітей шкільного віку у гігієні та здоров'ї ротової порожнини.
  Мета ярмарку: збір коштів  з продажу "своїх іграшок" дітьми табору на лікування сиріт із дитячого будинку "Родинний дім", смт.Вороновиця.
  Зібрану суму 400 грн. витрачено на стоматологічне лікування 1 дитини із дит.будинку.
 • Організація бізнес-бранчу 21.01.2017 року для управлінців та власників медичного бізнесу Вінниці та області на тему "Основні тенденції в клієнтському сервісі" з ініціативи Благодійного фонду "Майбутнє без болю".
 • Партнери конференції для керівників мед.бізнесу 2.02 2017р. "Стоматолог = керівник бізнесу. Бути чи не бути?" За участі Заблоцького Я.В.
  Мета конференції: підвищення рівня кваліфікації у питаннях маркетингу та менеджменту керівників медичного бізнесу.
  Представленя професії "лікар-стоматолог" на Загально-національному проекті "Місто професій" 7.10.2017 р., організованному для дітей міста Вінниця, разом із фондом "Майбутнє без болю".