Абрамовська Олена Коcтянтинівна

Спеціаліст з вирівнювання зубів (ортодонт)

Освіта
Вінницький Національний Медичний Університет ім. М.І.Пирогова
Про лікаря

Для Олени Костянтинівни ортодонтія - справжня пристрасть, тому найактуальніші знання, методики та останні розробки одразу у практиці лікаря. Лікар постійно та безперервно навчається не тільки у напрямку своєї спеціалізації, а й у суміжних напрямках та дисциплінах (остеопатія та КСТ-терапія). Тому її консультації завжди  комплексні та інформативні.

Лікар дуже просто, в прямому значенні "на пальцях", вміє пояснити юним пацієнтам та їх батькам складні стоматологічні терміни, особливості лікування, навчить догляду з а брекетами, пластинками, капами, покаже вправи для щоденної розробки щелепно-зубного апарату та підбере засоби гігієни.

Оленя Костянтинівна енергійна, жвава, весела, всебічно розвинена особистість. Вона легко та невимушено знаходить підхід до своїх пацієнтів та завойовує їх довіру. Серед пацієнтів лікаря 0 діти, підлітки та дорослі. В своєму арсеналі для виправлення прикусу використовує різноманітні знімні апарати("пластинки"), капи, різного виду брекет-системи та всі види необхідної допоміжної апаратури.

Отримати корисну інформацію та познайомитися з лікарем можна у цих відео або безпосередньо на консультації.