Хірургія. Дентальна імплантація.

У стоматологічній клініці "ЛЄВІКА" ми проводимо видалення зубів та амбулаторні хірургічні втручання всіх видів складності, в тому числі видалення ретинованих ( зубів,що не прорізалися або прорізалися частково) зубів, зубів мудрості, дентальну імплантацію та відновлення кісткової тканини ( остеопластику).

Найбільше питань виникає,зазвичай, відносно дентальної імплантації. Дентальна імплантація - амбулаторна операція по встановленню зубного імпланта на місце втраченого зуба. Перед імплантацією проводиться повне обстеження зубо-щелепної системи, включаючи томографію. Тільки після обстеження можна зробити висновки щодо можливості встановлення імплантів і підібрати необхідну систему. В клініці ми використовуємо зубні імпланти фірм "Alpha Dent" (Німеччина) та "Straumann" (Швейцарія). Ці виробники отримали найвищі оцінки якості і безпеки в усьому світі і заслужили довіру нашої команди.

Операція дентальної імплантації проводиться під місцевою анестезією і триває, в залежності від кількості імплантів, не більше двох годин. Дентальна імплантація відбуваається в декілька етапів: 1 етап - встановлення імплантів; наступний - встановлення формувача ясен. Цей етап відбувається , в середньому, через 6 місяців після встановлення імпланту. Така перерва необхідна для того, щоб імплант міг закріпитися в кістці і не розхитувався під час подальшої експлуатації. Формувач ясен потрібно встановити для того, щоб на імплант можна було встановити протезну конструкцію. Після відновлення ясеневої ділянки навколо формувача , переходять до подальшого протезування. Завдяки злагодженій роботі ортопедів і зубних техніків вдається досягти максимально точного результату при відновленні зубів на імплантах. Технічно ця робота є однією з найскладніших, тому ми особливо пишаємося тим, що можемо забезпечити нашим пацієнтам найвищу якість у цій області.

У цьому відео можна побачити і почути про роботу наших хірургів та імплантацію у клініці "ЛЄВІКА":

 

Лікарі

Спеціаліст з хірургічної стоматології, імплантолог

Спеціаліст з хірургічної стоматології

Спеціаліст з хірургічної стоматології, імплантолог.