Виправлення прикусу. Брекети.

Ортодонтія - це розділ стоматології, який займається виправленням і попередженням аномалій розташування зубів і порушень прикусу. 90% людей мають такі порушення, але більшість навіть не помічають їх.

Тому перший візит до ортодонта повинен відбутися у віці 5-6 років. З цього віку лікар-ортодонт може прослідкувати за правильним ростом щелеп і зубів, і при необхідності відкоригувати його за допомогою трейнерів та інших апаратів.

Правильний прикус - це не тільки естетика, але і попередження розвитку різних захворювань зубів, щелеп та інших систем організму. Адже з будь-якою ортодонтичною патологією пов'язані серйозні проблеми. Найбільш помітною є естетична проблема. Людина з нерівними зубами соромиться посміхатися і відверто радіти життю. У сучасному суспільстві такі люди можуть мати психоемоційні порушення, проблеми в особистому та професійному житті. Всі відомі люди, які вважаються ідеалами краси, мають сяючу посмішку з ідеально рівними зубами. Але ж не всі вони народилися з такими посмішками. Більшість з них лікувались у ортодонта і вони не приховують цього.

Але, крім естетичної є ще й функціональна проблема, яка має більше значення для здоров'я всього організму. Нерівне розташування зубів, їх скупченість не дають можливості проводити повноцінну гігієну, що призводить до захворювань зубів, ясен, пародонту. Аномалії прикусу сприяють виникненню патології всієї зубо-щелепної системи, зокрема патології скронево-нижньощелепного суглоба, підвищеного стирання зубів.

Серед методик ортодонтичного лікування, що застосовують у "ЛЄВІКА" лікарі-ортодонти використовують не лише брекет-системи, а інші методики( встановлення пластин та інших знімних апаратів), що є предметом вибору в залежності від віку пацієнта, складності зубо-щелепної аномалії та інших показів.

Сьогодні сучасна ортодонтія і застосування високих технологій дозволяє досягати бажаних результатів лікування зубів, як з естетичної, так і з функціональної точки зору, а також незалежно від віку пацієнта.

 

Лікарі

Лікар - ортодонт ( спеціаліст з виправлення прикусу).

Спеціаліст з вирівнювання зубів (ортодонт)