Лікування карієсу та ускладнень. Захворювання ясен.

Терапія в стоматології - це лікування карієсу та його ускладнень та лікування тканин ,що охоплюють зуб ( парадонт). Карієс - мультифакторне захворювання зубів, що призводить до руйнування твердих тканин зуба. Для лікування карієсу на теперішній момент найчастіше використовують фотополімерні матеріали та склоіономерні цемент. В клініці ми використовуємо імпортні матеріали зі Сполучених Штатів Америки, Німеччини,Швейцарії,Японія та інших країн. Це дає нам можливість забезпечувати пацієнтам довготривалість реставрацій та найвищий естетичний результат.

Про це з вуст лікарів "ЛЄВІКА" у відео:

При несвоєчасному лікуванні карієса, процес руйнування зуба продовжується і інфекційні агенти потрапляють до пульпи зуба. Пульпою називають частину зуба, що вміщає в себе кровоносну, лімфатичні судини та нервове закінчення. З часом імунні сили організму реагують на наявність пошкодження пульпи і виникає захворювання,яке називається пульпітом. Лікують пульпіт за допомогою видалення пульпи і подальшого пломбування ( обтураціі) кореневого каналу( чи каналів,якщо їх декілька). На кожному з етапів лікування пульпіту дуже важливо використовувати якісні інструменти, дезінфікуючі розчини та пломбування матеріали.

Останнім часом лікування кореневих каналів відокремилося в терапії в дисципліну,що називається Ендодонтія. Викликане таке поглиблення було надзвичайною важливістю адекватного лікування кореневих каналів та розвитком технологій. Не в останню чергу поява саме стоматологічних мікроскопів зробила можливим удосконалити роботу лікаря при лікуванні кореневих каналів.

На теперішній момент в "ЛЄВІКА" багато лікарів використовують мікроскоп для лікування кореневих каналів. Також обов'язковим є дотримання протоколу дезінфекції кореневих каналів.

Про лікування під мікроскопом докладніше можна дізнатися у відповідному розділі сайту та у наступному відео:

Окремою частиною терапевтичноі стоматології є лікування тканин пародонту або парадонтологія. Якщо Ви стали помічати,що під час чистки зубів чи іжї, кров , то обов'язково потрібно звернутися до лікаря-парадонтолога. Також Вас повинні занепокоїти неприємний запах з рота і наявність нальоту і зубних відкладень. Нажаль, поширеність різних форм захворювань ясен сягає майже 100% у людей старших за 30 років. Саме тому лікарі нашої клініки радять пацієнтам звертатися до них 1 раз на 6 місяців з метою профілактики і планового огляду. Ми не можемо гарантувати Вам ,що хвороби зубів і ясен оминуть Вас стороною, але при регулярних відвідуваннях, повноцінній гігієні в домашніх умовах та професійній гігієні двічі на рік, ризик виникнення карієсу та парадонтиту мінімізуюється. Доказом того,що регулярна професійна гігієна і відповідальне відношення до здоров'я є ефективними ,слугує досвід багатьох країн світу. "ЛЄВІКА" має все необхідне обладнання для ультразвукової та інших видів професійної чистки зубів. Тож нічого не завадить Вам отримати цю послугу у кожного лікаря клініки.

Докладніше про пародонтологів "ЛЄВІКА" у наступному відео:

Якщо все ж таки хвороба ясен виникла , лікар-парадонтолог зможе надати Вам кваліфіковану допомогу . Найзагрозливішим ускладненням захворювань ясен є втрата (резорбція) кісткової тканини і утворення патологічних зубо-ясеневих кишень. Ці стани важко лікуються терапевтичними засобами,тому в клініці ми застосовуємо хірургічні втручання для їх лікування. Хірурги "ЛЄВІКА" виконують операціі з заміщення втрачених тканин і відновлення цілісності зубо-ясенового з'єднання . Це дозволяє врятувати ті зуби,що раніше підлягали неминучому видаленню внаслідок високої ступені їх рухливості.

 

Лікарі

Спеціаліст з лікування та реставрації зубів, лікування кореневих каналів та протезування

Спеціаліст з лікування та протезування зубів

Спеціаліст з лікування та протезування зубів

Спеціаліст з лікування та протезування зубів

Спеціаліст з лікування та протезування зубів

Спеціаліст з лікування зубів

Спеціаліст з лікування кореневих каналів

Сторінки